Mechanik samochodowy
reklama | dodaj firmę | regulamin | kontakt | formularz zapytania
Strona główna / Regulamin zapytania
miejscowość:       czego szukasz:      


Auto części

części samochodowe współpraca
Regulamin zapytania    
 1. Zadaniem serwis internetowego jest pośredniczenie między osobami szukającymi produktów i usług a podmiotami oferującymi takie produkty bądź usługi.
 2. Właścicielem serwisu jest:
  CIRRUS Mirosław Grodzki
  05-420 Józefów
  Pogodna 8
  NIP: 532-105-47-23
  REGON: 012849938

  Osoby szukające produktów i usług.

 3. Serwis jest bezpłatny dla osób, które szukają produktów i usług. Właściciel serwisu nie pobiera od nich żądnych opłat.
 4. Zapytania mogą być przekazywane przez formularz na stronie internetowej, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub poprzez udostępniony telefon.
 5. Zapytania otrzymane mailem lub przez telefon zapisywane są przez administratorów serwisu do formularza na stronie internetowej.
 6. Treść zapytań wysyłanych przez klientów może być moderowana przez administratorów serwisu przed ich wysłaniem do odpowiednich firm.
 7. Po zatwierdzeniu zapytania przez administratorów jest ono wysyłane bez zbędnej zwłoki do firm współpracujących z serwisem za pośrednictwem SMS'a i poczty elektronicznej.
 8. Dane pozostawione przez osoby wysyłające zapytania nie są wykorzystywane do innych celów poza opisanymi w tym regulaminie.

  Firmy oferujące pruduktu i usługi

 9. Firmy współpracujące z serwisem mają prawo do bezpłatnego okresu próbnego trwającego 14 dni. Po tym okresie bez żadnych konsekwencji można zrezygnować z naszej usługi lub dołączyć do grona firm, które z nami współpracują.
 10. Po okresie próbnym współpraca z naszym serwisem jest płatna. Szczegóły dotyczące współpracy zostaną przekazane firmie do akceptacji przed zakończeniem okresu testowego.
 11. Administratorzy mogą weryfikować dane otrzymywane od firm współpracujących z serwisem.

  Odpowiedzialność administratorów za zawierane transakcje

 12. Serwis nie pobiera prowizji od zawartych transakcji kupna/sprzedaży produktów i oferowanych usług.
 13. Serwis nie odpowiada za umowy zawierane przez strony transakcji.
Regulamin zapytania Mechanik samochodowy reklama | dodaj firmę | regulamin | kontakt